Nacházate sa: 
Úvod » Aktuality

Aktuality

EcoTOUCH

3.11.2014 EcoTOUCH

Dotyková regulácia EcoTOUCH je novou generáciou riadiacich jednotiek u našich kotlov peletových kotloch SMART fire.

Jej ovládanie je veľmi jednoduché a k tomu je možnosť doobjednať si dotykový izbový panel EcoSTER, na ktorom môžete sledovať, ale aj upravovať viacero možností našich kotlov z pohodlia Vášho domu a nie ste nútení neustále kontrolovať činnosť kotla priamo v kotolni.

Celý článok ››

Smart fire 11 kW

12.10.2015 Smart fire 11 kW

Kotol SMART FIRE 11 je plne automatický kotol na spaľovanie peliet s keramickým zapaľovačom, ktorý je vhodný predovšetkým pre nízkoenergetické domy. Kotol má automatický zápal, automatické čistenie horáka, automatickú moduláciu výkonu a pod. Viac informácií nájdete na http://ekokomfort.sk/smartfire/kotlol-na-pelety-smart-fire.

Celý článok ››

TnG-air INVERT 6 - 45 kW

1.10.2015 COSTA

Peletová kamna s výměníkem SmartFire

6.3.2013 PelletFOCUS - automatický peletový kotol

Automatické peletové kotle PelletFOCUS s oceľovým výmenníkom sú osadené nerezovým horákom novej konštrukcie, ktorý v spojení s kvalitnou dotykovou reguláciou kotla EcoTOUCH dokážu veľmi efektívne spaľovať drevené pelety. Kotle splňujú emisnú triedu 5!

Celý článok ››

Máme najvyššie umiestnené automatické kotle na pevné palivá v Slovenskej republike

26.7.2010 Máme najvyššie umiestnené automatické kotle na pevné palivá v Slovenskej republike

V júni 2010 sme spustili do prevádzky najvyššie umiestnenú kotolňu s automatickými kotlami na pevné palivá v rekonštruovanom horskom hoteli Sliezsky dom vo Velickej doline, v nadmorskej výške 1670 m. Výkon kotolne je 2x 250 kW. Palivo drevené peletky.

Celý článok ››

HolzMaster 20 - 40 kW

24.10.2012 HolzMaster 20 - 40 kW

Oceľový výmenník, nerezová prikladacia komora

Kotle HolzMaster 20 - 40 kW sú kotle na drevo - splyňovacie, prikladacia komora je vyložená ochrannými kazetami z nehrdzavejúcej  ocele. V štandarde ekvitermická regulácia 1x okruh UV, 1x TUV, 1x riadenie AKU nádoby. Vhodné palivo: kusové drevo.

Celý článok ››

UNDEFINED: COOKIES_ALERT
Rozumím