Nacházate sa: 
Úvod » Vykurovacie systémy

Vykurovacie systémy

topné systémyPredkladáme Vám kompletnú ponuku modernej tepelnej techniky s vysokou účinnosťou určenej pre súkromné osoby, firmy a verejné inštitúcie. Poskytujeme praktické a úsporné riešenia vykurovania na plný tepelný komfort vždy podľa miestnych podmienok a požiadavkov klienta.

Priamo si tu môžete vybrať najvhodnejšie riešenie vykurovania, ktoré vaše náklady na vykurovanie zníži a dosiahnete značné úspory nákladov.

Kompletná ponuka tepelnej techniky

 

Kotle na pelety

Plno automatické kotle na drevené pelety, ktoré nie sú len tzv. „pseudo-automatické“, s vysokou účinnosťou 92,1%. Kotle majú celú prevádzku v automatickom režime (zápal kotla, vyhasnutie), čistenie výmenníka prebieha jednoduvhým  pohybom páky na boku kotla, alebo automaticky. Regulácia kotla v štandarde riadi dva vykurovacie okruhy ekvitermicky, akumulačnú nádobu, nabíjanie teplej úžitkovej vody, možnosť izbového termostatu alebo izbového panelu EcoSTER200 (dvojitá funkcia : izbový termostat/ovládanie kotla). Rozsah výkonov 11 kW, 15 kW, 21 kW, 41 kW, 69 kW, 81 kW. Za príplatok dodávame aj pneumatické podávanie paliva, rôzne veľkosti zásobníkov paliva od 150 litrov do 470 litrov. Z našej ponuky si určite vyberiete viac  »  

Kotle na pevné palivá

Ponúkame veľmi široký sortiment automatických kotlov na pevné palivá, ktoré vyriešia takmer všetky vaše požiadavky : na materiál výmenníka kotla (liatina i oceľ), spôsob podávania paliva (šnekové podávanie), veľkosť násypky aj nároky na riadenie spaľovacieho procesu vrátane náväzných technológií v kotolni (regulácia EcoMAXX800). Tak isto rozsah výkonov kotlov od 16 kW do 75  kW je vhodný ako pre malé, tak i pre veľké objekty. Niektoré kotle možno prevádzkovať nie len v automatickom režime, ale aj v tzv. núdzovom ručnom režime, kedy môžete používať klasické palivo (drevo, koks, uhieí…) Z našaj ponuky automatických kotlov na tuhé palivo si určite vyberiete viac  »

Kotle na drevo

Splyňujúce kotle na drevo (pyrolýzne spaľovanie), sú jedným z ekologických variantov vykurovania. Pri navrhovaní a výrobe kotlov, je kladený dôraz na kvalitu použitých materiálov (nerezová prikladacia komora), veľkosť prikladacej komory (na 12 hodín prevádzky) a reguláciu spaľovacieho procesu, včítane vykurovacieho systému. Výsledkom je  účinnosť kotla 90,7%. Samozrejmosťou je certifikácia podľa EN-STN 303:5. viac »

Krbové vložky

Krbové vložky dnes nesmú chýbať v žiadnom rodinnom dome, preto výrobca rozšíril sortiment i o krbové vložky vzduchové, krbové vložky vodné a je možnosť i dodania krbovej vložky s keramickým akumulačným vybavením ORTNER. Pri vývoji krbových vložiek bol kladený dôraz na estetický vzhľad (veľký výber možností prevedení čelnej časti), jednoduchosť údržby, nízke emisné hodnoty a vysokú tepelnú účinnosť. viac »

Predaj palív

Ponúkame Vám na predaj palivá ako sú:

- vrecované čierne uhlie (ekohrášok 2), vrecované hnedé uhlie (orech 2)

- drevo

Palivá, ktoré Vám ponúkame na predaj sú nami odporúčané palivá pre kúrenie v našich kotloch značky HKS Lazar.

 

 

 

 

UNDEFINED: COOKIES_ALERT
Rozumím