Nacházate sa: 

WESTA voda

WESTA vodná krbová vložka

WESTA vodná krbová vložka

Moderná  krbová vložka s vodným plášťom je osadená rovným nebo oválnym termickým sklom, je možné i bezrámové prevedenie, čím dosiahneme maximálnu veľkosť skla dvierok. Pre náročnějších klientov možno dodať aj dvierka v oválnom prevedení alebo s horizontálnym otváraním.

Vnútorný priestor spaľovacej komory krbu je vyložený keramickým materiálom.

 

FARBA RÁMU NA VÝBER

ZLATÁ - STRIEBORNÁ - ČIERNA

 

DVIERKA NA VÝBER

PLOCHÉ (otváranie ľavé / pravé) i v prevedení HORIZONTAL

OVÁLNE (otváranie ľavé / pravé)

 

SKLO NA VÝBER

SKLO S RÁMOM (standard)

DVOJITÉ SKLO BEZ RÁMU (za príplatok)

JEDNODUCHÉ SKLO BEZ RÁMU (za príplatok)

 

materiál: šamot, oceľ palivo: drevo z listatých stromov
výkon:

vzduch/voda  6,4 / 12 kW

 

účinnosť:

75%

 

sklo: žiaruvzdorné (ploché aj oválne) dvierka:

PLOCHÉ, otváranie ľavé alebo pravé

OVÁLNE, otváranie ľavé alebo pravé

HORIZONTÁLNE otváranie (ploché i ovál) 

WESTA obr ovalne sklo bocni pohled WESTA obr ovalne sklo cerny ram I WESTA obr ovalne sklo ceerny ram II WESTA obr ovalne sklo cerny ram III WESTA obr ovalne sklo horizontal cerne WESTA obr ovalne sklo horizontal chrom ram I WESTA obr ovalne sklo horizontal zlaty ram I WESTA obr ovalne sklo chorm ram I WESTA obr ovalne sklo chrom ram II WESTA obr ovalne sklo chrom ram III WESTA obr ovalne sklo zlaty ram I WESTA obr ovalne sklo zlaty ram III WESTA obr ovalne sklo zlaty ram II WESTA obr ploche sklo bocni pohled WESTA obr ploche sklo cerny ram I WESTA obr ploche sklo cerny ram II WESTA obr ploche sklo cerny ram III WESTA obr ploche sklo horizontal cerny ram I WESTA obr ploche sklo chrom ram I WESTA obr ploche sklo chrom ram II WESTA obr ploche sklo horizontal chrom ram I WESTA obr ploche sklo chrom ram III WESTA obr ploche sklo horizontal zlaty ram I WESTA obr ploche sklo zlaty ram II WESTA obr ploche sklo zlaty ram III

Krbová vložka WESTA

Korpus krbovej vložky WESTA bol navrhnutý pre využitie tepla vodným plášťom, ktorý je okrem dna vložky vo všetkých stenách, naviac je v hornej časti umiestnený rúrkový výmenník tepla (rúrkovnica je uložená vodorovne). Zariadenie je určené pre vykurovanie budov pomocou teplej vody a je možné ho pripojiť k rozvodu centrálneho vykurovania, poprípade k zásobníku TUV.

Hlavnou časťou krbovej vložky WESTA je spaľovacia komora, ktorá je vyrobená najmodernejšími zváracími technológiami s cieľom dosiahnuť vysokú kvalitu a životnosť. Naviac je komora vybavená žiaruvzdorným keramickým materiálom – steny spaľovacej komory sú vyložené materiálom wermikulit a na dne spaľovacej komory je šamot od firmy RATH, ktorý zaisťuje dodatočnú ochranu, vyššiu účinnosť spaľovania a estetický vzhľad.

Prednú časť vložky WESTA tvoria veľké presklené dvierka so žiaruvzdorným rovným sklom (za príplatok možno objednať oválne sklo), čím je dosiahnutý jednoduchý prístup do spaľovacej komory a dokonalý pohľad na oheň vnútri spaľovacej komory. Dvierka sú osadené bajonetovým zámkom, ktorý zabraňuje prípadnému vyhnutiu dvierok vplyvom tepla. Otváranie je jednoduché pomocou dverovej kľučky. Naviac sú dvierka vybavené samozatváracím mechanizmom. Štandardne sú v ľavom prevedení, na objednávku je možné vyrobiť i v pravom prevedení. Tiež je možné objednať za príplatok dvierka s horným výsuvom, ktorý je u zákazníkov vo veľkej obľube.

Pod dvierkami je umiestnené tiahlo ovládania spaľovacieho vzduchu. Vzduch do spaľovacej komory vstupuje cez štrbinu v dolnej časti a hornej časti dvierok. Množstvo vzduchu sa potom nastaví pomocou ovládacieho tiahla, alebo nastavením šírky štrbiny. Pripojenie externého spaľovacieho vzduchu je cez otvor priemeru 120 mm, ktorý sa nachádza v spodnej časti krbovej vložky. V hornej časti vložky, nad spaľovacou komorou, sa nachádza keramický deflektor z keramického materiálu (wemikulitu), ktorý zabezpečuje optimálne podmienky pri procese spaľovania pre dosiahnutie vysokej účinnosti a nízkych emisných hodnôt. Horúce spaliny, ktoré vznikajú v priebehu horenia v spaľovacej komore, prechádzajú vodným výmenníkom v krbovej vložke, tam dochádza k predaniu tepla do vody, a pokračujú už ochladené do komína.

 

SILESIA obr ikona samot  SILESIA obr ikona dvirka  SILESIA obr ikona vzduch clona  SILESIA obr ikona regulace vzduchu
 šamot vysokej kvality RATH
garantuje nízke emisné limity
CO, dlhú životnosť vložky
a vysokú účinnosť
 trezorový zámok dvierok
dokonale tesní a zabraňuje
deformácii dvierok
 vzduchové clony usmerňujú
prúdenie spaľovacieho
vzduchu a zabraňujú
znečisteniu skla dvierok
 plynulá regulácia umožňuje
presné nastavenie výkonu
       
 SILESIA obr ikona barevne provedeni  SILESIA obr ikona zlate provedeni  SILESIA obr ikona nastavovaci nozky  SILESIA obr ikona pripojeni vzduchu
 niekoľko typov farebného
prevedenia:
čierne, strieborné, zlaté
 zlaté prevedenie je prevedené
14 karátovým pravým zlatom
s certifikátom pravosti
 regulovateľné nožičky uľahčujú
správne umiestnenie vložky
 prívod vzduchu je možný
z ľavej i pravej strany
       
 SILESI obr ikona tesneni  SILESIA obr ikona klika chrom  SILESIA obr ikona samozavírání  SILESIA obr ikona nerez vnitrni ram
 tesnenie s „pamäťou“ dokonale
udržuje tesnosť vložky
 estetická chrómovaná kľučka
nevedie teplo
 pružina zabezpečuje
automatické dovieranie dvierok
 vnútorný rám dvierok z nerezovej
ocele

 

 

PODROBNÉ INFO VIĎ TECHNICKÝ LIST (v sekcii na stiahnutie)

UNDEFINED: COOKIES_ALERT
Rozumím